Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Një avion me më shumë se 200 pasagjerë në bord, i nisur nga Londra për në Afrikën e Jugut, u rikthye në aeroportin e nisjes, pasi në mënyrë të mistershme, pilotët dhe të 11 antarët e ekuipazhit u ndienë keq njëkohësisht.

Midis pasagjerëve ishte edhe këngëtari i grupit “Take That”, Gary Barlow, i cili komentoi përvojën e tij në rrjetin shoqëror “Twitter”.

Hetimi i ”British Airways”, kompania që operonte avionin, ka rritur edhe më shumë dozën e misterit, duke konfirmuar se aeroplani nuk kishte absolutisht asnjë problem.

Gjithashtu, përjashtohet mundësia e helmimit nga ushqimi i ngrënë në bord, pasi simptomat u shfaqën pak pas nisjes, atëherë kur ushqimet nuk ishin shpërndarë ende.

Ekspertët e aviacionit thanë për të përditshmen britanike “Daily Mail” se për shkak të ndonjë avarie të vogle në sistemin e ajrimit, ajri i kondicionuar mund të krijojë shqetësime.

Sidoqoftë, edhe nëse kjo do të ishte arsyeja, mbetet një mister përzgjedhja selektive e të prekurve, të cilët ishin vetëm antarë të stafit. Me provat në dorë, ka shumë gjasa që ngjarja të përfshihet në listën e mistereve të pazgjidhura të fluturimeve.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons