Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Deshira e cmendur e Fjolla Morines prej Fri 02 Mar 2012, 12:07

Vizitor

avatar
Vizitor
Kengetarja seksi nga Kosova Fjolla Morina, pas dilemes se disa koheve me pare por qe lidhej me ngjyren e flokeve, te zeza apo brune, tani ka nje tjeter, kesaj radhe edhe me “agresive”, t’i prese ato fare.Domethene te behet tullace. Per kete ajo e ka shtruar problemin e saj edhe ne Fb, dhe nepermjet nje fotoje te kengetares se madhe Amber Rose, ka kerkuar mendimin e miqve te saj.Mesohet se se paku, Klodiani i BB3, i njohur per prefencat e vecanta seksuale, ja ka sugjeruar kete, pasi kete gje po e bejne edhe shume vip-a ne Milano shkruan Standard.Mar - 02 | Posted by: Berni | no comments.

2 Re: Deshira e cmendur e Fjolla Morines prej Sat 09 Feb 2013, 09:14

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehh kjo me kenge e re i ka shkerdhy tgjitha nejse mpelqen kenga jo kjo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons