Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Banorët e Big Brother 5 bazhdojnë lojën e tyre brenda në shtëpi. Ermali dhe Françeska u puthën mbrëmë. Ata u përkëdhelen dhe ngacmohen për një kohë të gjatë. Të gjithë konkurentët qëndrojnë në dhomën e gjumit duke biseduar. Meti ngacmohet me Anilën dhe Gentjanën dhe të tre puthen.Ata luajnë duke u mbuluar me jorganë dhe flasin me zë të lartë duke u puthur, në mënyrë që konkurentët e tjerë t’i dëgjojnë.
Loja e tyre zgjat për shumë minuta me radhë dhe në fund Meti thotë duke qeshur se kanë puthur aq gjatë, sa nuk kanë nevojë që të puthin më. “Deri në 2013-tën më s’puthi” thotë Meti dhe vajzat qeshin duke thënë se kjo lojë i lodhi shumë.Më pas nisin bisedat e ndryshme. Gentjana e pyet Metin se përse u mërzit me Françeskën, por Anila ndërhyn dhe i thotë që të mos e hapin më atë temë bisede edhe Eeti refuzon të flasë për këtë temë.Meti hap bisedën për provën e javës pasi ai dhe Anila ishin pjesë e fazës së parë të provës dhe shprehet se prova i ka pëlqyer shumë. Anila nuk thotë të njëjtën gjë dhe shprehet se u ndje keq gjatë provës. Genta thotë se ajo nuk ka çfarë të tregojë dhe duket se i vjen keq për këtë, por Anila dhe Meti i thonë se nuk ka pse të tregojë gjëra të trishtueshme, mjafton të flasë për jetën e saj.Ndërkohë që edhe pse tashmë është mëngjes dhe konkurentët janë shtrirë më herët se netët e kaluara për të fjetur, ata ende janë zgjuar dhe vazhdojnë bisedat, shakatë e të qeshurat.
TCH

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
i doli inati metit per gentianen??nuk e mban me inat apo loja tani eshte e rendesishme

Vizitor

avatar
Vizitor
Te them te drejten nuk e ndjek Sweety..e si njoh po hapa vetem lajmin

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po edheune vetem te shtunen i shikoj se nuk kam kohe

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
me raste i shihja tshtunen se big brotheri mduket emisioni me kot show tv me kot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons