Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Anxhela Martini serish me nje kalendar seksi prej Thu 01 Mar 2012, 13:42

Vizitor

avatar
Vizitor
Ish-miss Shqipëria dhe njëra nga modelet më të njohura, jo vetëm në botën shqiptare, por edhe jashtë saj, Angela Martini, po përgatitet për një kalendar shumë ‘hot’.Ajo këto ditë i ka realizuar disa foto me bikine në natyrë, nën aparatin e fotografit të njohur Fadil Berisha, foto të cilat janë realizuar në Tiranë.Mësuam se do të jetë një kalendar më shumë për të treguar si duken bikinet e saj, po pse jo edhe për t’i shitur ato edhe në Shqipëri.Besoj se nëse shitet ky kalendar, pakkush do të mund të rezistojë pa e blerë atë, sidomos meshkujt?
Maksim Gjokaj/Kosova Sot/

Romanisti


ceshte kjo kshu na hoqi petllen......

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:ceshte kjo kshu na hoqi petllen......
mba petllen se te duhet

Vizitor

avatar
Vizitor
ony_anna shkruajti:
@Romanisti shkruajti:ceshte kjo kshu na hoqi petllen......
mba petllen se te duhet
cme bere me qesh,,,Romanisti na u prezanto njeher mo Smile

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
ony_anna shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:ceshte kjo kshu na hoqi petllen......
mba petllen se te duhet
cme bere me qesh,,,Romanisti na u prezanto njeher mo Smile
po pse mi nuk eshte e vertet nqs i iken petlla po te ket byrek ok po nqs ska qysh tja bej

Vizitor

avatar
Vizitor
ka goca si ju

Vizitor

avatar
Vizitor
Berti shkruajti:ka goca si ju
avash Berti ....megali idhea exeis ja to ne aftosou gjuha

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
Berti shkruajti:ka goca si ju
avash Berti ....megali idhea exeis ja to ne aftosou
ca i the mi du me e dit ene un

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
avash se ka me seksi se kjo e ku vje fundi nuk hapen bythesh si puna ksaj pffff


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons