Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Edgar Çani ka debutuar me gol në kombëtaren shqiptare, teksa realizoi pas vetëm 3 minutash me fanelën kuqezi.Sulmuesi i Polonia Varshavës në Poloni, është shprehur disi kritik me lojën e skuadrës në pjesën e dytë, ndërsa ia dedikoi golin babait të tij, që është një prej konkurrentëve të ‘Big Brother’.Jam shumë i kënaqur që debutova me kombëtaren edhe pse më erdhi keq që nuk luajtëm diçka më mirë në pjesën e dytë, pasi në të parën ishim shumë mirë – tha ai. – Isha shumë i emocionuar para ndeshjes, por më pas shkoi mirë, pasi shënova gol pas 3 minutash.
Më pas humbëm, por gjithsesi, ishte vetëm një miqësore”, u shpreh Çani. “Goli? Për babanë që është në Big Brother, shpresoj që të qëndrojë”, u shpreh Edgar Çani Junior. BalkanwebKush eshte Babai i Edgar Canit personazhit te Big Brother Albania 5.
Mosha: 52 vjeç
Vendlindja: Tiranë
Vendbanimi: Tiranë
Statusi civil: I divorcuar
Arsimi: I lartë
Profesioni: Inxhinier elektrik
Hobi: Poezia, muzika, filmat, librat
Edgari është banori më i madh në moshë që ka hyrë deri tani në shtëpinë e Big Brother. Për të mosha nuk ka kurrëfarë rëndësie, pasi ai në shpirt ndihet shumë i ri dhe këtë e reflekton edhe në llojin e jetës që bën, gjithnjë prezent nëpër ambiente festash apo lokale të muzikës live.
Edgari ka jetuar në Tiranë deri në moshën 9 vjeçare, pasi në vitin 1969 detyrohet të shpërngulet familjarisht në Elbasan për shkaqe të regjimit. Në Elbasan kaloi 13 vjet të jetës, periudhë që nga e cila ka mbartur shumë kujtime. Me ndryshimin e sistemeve, Edgari emigron në Itali ku jeton deri në vitin 2004, vit kur divorcohet nga gruaja me të cilën ka një djalë, tani 22 vjeçar, futbollist i kategorisë së parë në Poloni.
Djali i tij quhet Edgar Junior dhe është një ndër krenaritë e Edgarit. Aktualisht Edgari po jeton një bashkëjetesë të lumtur.
Megjithëse profesioni i tij është Inxhinier Elektrik, të cilin e ka ushtruar për vite me rradhë, Edgari për momentin punon si Moderator në një televizion privat. Është i apasionuar pas çdo forme arti. Shkruan poezi por kurrë nuk ka patur dëshirën për t’i botuar.
Hyn në Big Brother:
Sepse është njeri që i pëlqejnë sfidat dhe Big Brother-in e sheh si një terren të ri për t’u eksploruar dhe sfiduar!
TCH

Romanisti


bravo cani je perfekt

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesante


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons