Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Të kujtohet kur të mora makinën tënde të re për një xhiro dhe e përplasa ??

Mendova se do “më vrisje ” por nuk e bëre .

Të kujtohet dita kur të tërhoqa zvarrë në plazh edhe pse ti the që ishte koha për shi , dhe me të vërtetë ra shi ??

Mendova se do më bërtisje : Të thashë ! Por ti nuk e bëre !

Të kujtohet koha kur unë flirtoja me të gjithë për të të bërë xheloz , dhe ti me të vërtetë u bëre ??

Mendova se do të më lije , por ti nuk e bëre !

Të kujtohet dita kur unë hodha me qëllim tortën me luleshtrydhe sipër sediljeve të makinës tënde ??

Mendova se do më godisje por ti nuk e bëre !

Të kujtohet dita që unë harrova të të thosha se në festë duhej të vije me kostum , dhe ti erdhe i veshur me xhinse ??

Mendova përsëri se mund të më lije por ti nuk e bëre !

Kishe shumë durim me mua , më dashuroje dhe më mbroje !

Kisha shumë gabime që dëshiroja të mi falje kur të ktheheshe nga Vietnami .

Por ti nuk e bëre më !

Nuk u ktheve kurrë nga Vietnami !!!Ndonjehere nuk eshte e veshtire ti thuash gjerat e duhura por te gjesh kohen e duhur per t’i thene…

Vizitor

avatar
Vizitor
Ndonjehere nuk eshte e veshtire ti thuash gjerat e duhura por te gjesh kohen e duhur per t’i thene…


Une po mbaj kete fraze.........

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Ndonjehere nuk eshte e veshtire ti thuash gjerat e duhura por te gjesh kohen e duhur per t’i thene…


Une po mbaj kete fraze.........
edhe mua ajo me ka pelqyer

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
me lendove bravo te qofte ... tani prit pak se te kam nje borxh

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
vrave nje pjes sime... me bere te shoh boten me dyshim... ska gje un jam sheruar megjithse kam shenjen e plages qe me le ti... por ti je nje i vdekur ne shpirt... edhe di cfare flm ish shpirti im

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
eh sa e trisht kjo histori....jam ndjer keq kur e kam lexuar


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons