Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Agjencia kineze e hapesires pretendon se ka marre pamje nga rajoni i quajtur “Hires” imazhe te nxjerra nga Orbiter Chang’e-2 ne Hene, te cilat tregojne qarte ndertesat dhe strukturat ne siperfaqe te Henes.
Sipas te njejti burim, NASA ka bombarduar qellimisht zona te rendesishme ne Hene ne nje perpjekje te saj per te shkaterruar objektet e lashta dhe strukturat misterioze te panjohura qe ndodhen aty.
Fotot, edhe pse duhet ende shume per t’u studiuar tregojne qarte krateret berthamore dhe mbeturinat e ndertimit te shkaktuara si pasoj e shperthimeve nga ana e NASA-s per te shkaterruar e fshehur te verteten.
Kina eshte duke levizur drejt zbulimit te plote te realitetit jashtetokesore, nese keto imazhe si dhe ato qe do te vijne verifikojne te verteten, atehere NASA duhet te hetohet per mashtrime dhe tradhti. Kina do te jete e gatshme dhe do te disponoje te gjitha te dhenat dhe imazhet nga Chang’e-2 ne javet dhe muajt e ardhshem. Gje qe lejon te shpresojme se ky eshte fillimi i nje epoke te re.
Ne nuk mund te konfirmoje vertetesine e informacionit te paraqitur, por thjesht jemi te detyruar te pohojme burimin e tij si dhe e paraqesim informacionin ne nje audience me te gjere ne emer te se vertetes.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons