Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nëse dikush ka menduar se pas ndarjes nga jeta të liderit Kim Jong, për Korenë e Veriut do të hapeshin rrugët e lirisë ka gabuar rëndë.

Për të gjithë periudhën e zisë, që do të zgjasë 100 ditë, që nga 17 nëntori, faktikisht është e ndaluar rreptësisht përdorimi i telefonave celularë.

Qëllimi i ndalimit të tyre është ai që të limitohet qarkullimi i informacione, pasi mund të sjellin një lëkundje të sistemit, që duhet thënë se është në rrezik që prej vdekjes së liderit.

Kjo urdhëresë është tepër e ashpër dhe përdorimi i celularëve, sidomos në publik konsiderohet si një krim lufte dhe mund të ndëshkohet me punë të detyrueshme, madje dhe më dënim me vdekje.

Për fat të mirë janë shumë të paktë ata qytetarë të Koresë së Veriut që zotërojnë një celular, pasi bëhet fjalë për vetëm 5 % të popullsisë. /fb/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons