Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Afrim Alia: Une, Femrat dhe Seksi… prej Thu 23 Feb 2012, 09:13

Vizitor

avatar
Vizitor
AFRIM ALIAJ: Seks me të panjohura?! Shpesh herë, i pyes në mëngjes për emrin.
Modeli shqiptar me banim në Australi, Afrim Aliaj (Alessio Alia), që me kohën është konsideruar dhe si një prej ikonave të seksit mashkullor në Shqipëri, do të vijë në një intervistë të nxehtë për ” Bluetooth”.Duke qenë se prej kohësh ai i mungon faqeve rozë me një rrëfim mbi jetën private, ne u menduam ta ” zhvishnim” në këtë rrëfim, e të zbulonim të gjitha sekretet intime të jetës së tij’; që nga teknika që përdor për të joshur femrat e deri në herën e fundit kur ka kryer marrëdhënie me to…
Deri para dy vitesh ke qenë tepër aktiv në median shqiptare. Çfarë ke bërë gjatë kësaj kohe, diçka që ne nuk e dimë?
- (qesh) Duhet t’u lë vend edhe personazheve të tjerë që të shkruajnë për ta. Gjatë këtyre viteve, ka pasur një million gazeta që kanë shkruar për mua. Ishte koha për pak pushim.
Ndërkaq me çfarë je marrë?
- Vazhdoj një karrierë të suksesshme si model. Ndërkohë merrem edhe me organizime festash ku marrin pjesë këngëtarë të famshëm të muzikës botërore. Kam bredhur gjithë botën, nga ku disa kanë qenë udhëtime pune e disa për pushime.
Megjithatë edhe shumë jashtë vëmendjes nuk ke qenë. Kështu për shembull së fundmi në media është publikuar lajmi për ndarjen tënde nga e dashura.Sa i vërtetë është dhe cilat janë arsyet që ju çuan në këtë vendim?
Është e vërtetë. Kemi dy muaj që jemi ndarë. Nuk ishte e lehtë, por ndonjëherë kur historia nuk ecën ndarja është zgjidhja më e mirë. Por, për mua ishte dashuri e vërtetë… Megjithatë jeta vazhdon dhe të mëson.
Një i/e tretë në mes?
- Jo. Unë e kam dashur dhe e kam respektuar shumë.
Kurioz jemi të mësojmë se si është Afrimi në një marrëdhënie?
Jam shumë romantik, i kujdesshëm, nëse e dua dikë bëj të pamundurën që të jetë e lumtur me mua.
Zakonisht si i zgjedh të dashurat?
- Deri tani i kam zgjedhur nga profesioni im, kanë qenë modele, por nuk më ka ecur asnjëherë me modelet. Ndaj, mendoj që sot e më tutje të ndryshoj mendim. Thjeshtësia te një femër është aspekti që e bën më të bukur në sytë e mi.
Gjate periudhes qe kaloje ne Shqiperi je perfolur per disa lidhje me femra te njohura te show biz-it, a ke pasur vertet histori dashurie me personazhe te njohur apo kane qene thjesht fryrje mediatike?
- Personat publik perfliten gjithmone per historite e dashurise, por te verteten e dine vetem ata.
A mendon se fakti qe je nje seks simbol te lehteson punen ne njohjet me femrat?
- Nuk ka lidhje me te qenit seks simbol, por padyshim femrat terhiqen nga meshkujt seksi. Por mbi te gjitha qe te kesh sukses me to duhet te dish t’i respektosh dhe t’i njohesh pikat e tyre te dobeta, qe pastaj te dish si t’i besh per vete.
Me ty si ndodh, jane femrat qe afrohen te parat, apo ti e hedh hapin e pare?
- Kjo puna e flirtit eshte si loje futbolli me shume sulmues. Ka raste kur sulmoj une i pari e ka raste kur sulmon pala kundershtare (qesh).Ti cfare mendon per nje femer nese ajo eshte e gatshme qe ne takimin e pare per nje ‘one night stand’?
- (qesh) Une cfare mendoj? Me duket romantike nese ndodh qe ne takimin e pare. E bukur fare kjo pyetje.
Te ka ndodhur ndonjehere te zgjohesh ne mengjes me nje te panjohur ne shtrat?
- Nuk e mbaj mend sa here ka ndodhur. Por rendesi ka qe i kam pyetur per emrat te nesermen ne mengjes.
Je penduar ndonjehere pasi ke shkuar me nje femer?
- Shume here. Por, kur e ben dicka te tille nuk ke pse mendohesh. Kete gje duhet t’a kishe bere me pare.
Mendon se eshte i rendesishem seksi ne nje marredhenie?
- Shume me teper nga c’mund te mendohet nga shumica.Sa here ne muaj kryeni marredhenie seksuale?
- (qesh) Nuk i mbaj mend heret.
Ben seks te sigurte?
- Sigurisht. Perdor gjithmone masa mbrojtese, vetem ne rastet kur ajo eshte e dashura ime ndryshojne punet.
Kur je ne shtrat vetem cfare mendon?
- Pres me padurim te mbyll syte.
Masturbon ne kete moshe, apo e ke kaluar ate faze?
- (qesh) Nuk kam bere ushtri ndonjehere.
Cfare e ben nje mashkull te pelqyeshem ne shtrat?
- Cdo mashkull ka tekniken e tij, por eshte e rendesishme per cdo mashkull te dije pikat e dobeta te partneres qe ne fund te mbeten te kenaqur te dy.
Cfare beson se femrat vleresojne me shume te ty si mashkull? Pamjen e jashtme apo karakterin?
- Pamja e jashtme te ndihmon ne shume aspekte. Por me femrat nuk mjafton. Duhet te kesh nje karakter te vecante qe nje femer te te vleresoje sic duhet.
Cila mendon se eshte pika jote e forte per te joshur nje femer?
- Jam shume i thjeshte me to.A mendon se sot femrat joshen me shume nga ana materiale sesa nga nje kompleks cilesish te karakterit te nje mashkulli?
- Eshte e vertete, por ka shume edhe nga ato qe nuk i intereson ana materiale. Sot gjerat materiale po shkaterrojne shume gjera, jo vetem femrat.
Nga ato qe ke njohur si te duken femrat shqiptare?
- Nuk ka shume ndryshime mes femrave shqiptare apo te huaja. Jane thuajse njesoj. Por femrat shqiptare kane pak me shume komplekse.
Ka nje vajze te cilen do doje ta kishe te dashur?
- Nuk enderroj asnjehere, me pelqejne gjerat realiste.
Bluetooth

2 Re: Afrim Alia: Une, Femrat dhe Seksi… prej Sat 09 Feb 2013, 09:37

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pffffff ky duket se qenka homooooo eh ku u bo e ky me na fol per seks ma merr mendja se tjert kan lind tditur per ktopunn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons