Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Me daten 27 shkurt do te filloje ne ekranin e Top Channell-it nje nga festivalet me moderne te muzikes shqiptare, pikerisht “Top Fest 9″. Dihet deri me tani qe pervec emrave te njohur dhe te rij qe do marrin pjese ne te, do te kete vend edhe per talentet e spikatur ne talent-shown “The Voice”, ku Lundrimi, Marsela, Enrika dhe Rina do perfaqesohen me krijimet e tyre.Por ajo qe e ben me te vecante “Top Fest”-in e ketij viti eshte thashethemi qe po flitet larte e poshte, do te drejtohet ndryshe nga me pare, nga nje kengetar. Me sa duket producentet po mendojne qe emrat qe e kane prezantuar ne vite “Top Fest”, si Arbana Osmani, Albana Osmani, Ledion Lico dhe Alban Dudushi, te zevendesohen kesaj rradhe nga nje producent i ri, por shume i njohur Flori Mumajesi.
Natyrisht ky lajm eshte ende i pakonfirmuar, ashtu sic eshte gati e sigurte qe pjesa tjeter e dyshesh Flori-Elvana nuk do te marrin pjese si kengetare.
Gazeta Standard

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mesa di un se ka drejtu vec folin para kohe


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons