Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ne kengen per Camerine perjashtohet Aferdita, vjen Poni si me e pershtatshme
Kenga e cila ishte menduar te realizohet per Camerine dhe te vinte si bashkepunim mes Hekuran Krasniqit, reperit Gold Ag dhe kengetares Aferdita Dreshaj, ne fund ka ndryshuar formatin.Treshja e famshme ka ndryshuar, pasi Aferdita eshte perjashtuar nga ky projekt, edhe pse ne fillim shihej si e pershtatshme ne kete trio, qe mendohej se do te ishte nje nga projektet me te suksesshme dhe me patriotike te te gjitha koherave.
Ne vend te kengetares nga Mali i Zi, vjen kengetarja labe Poni, si e perzgjedhura e reperit Gold Ag. Ne kontaktuam me reperin, i cili na tregoi me shume rreth kesaj perzgjedhjeje. ‘’Ne fillim ishte si ide per shkak se ishte nga Mali i Zi dhe behej kombinimi Kosove, Presheve, Malesi qe t’i kendojme Camerise.
Por, kenga nuk i pershtatej kendimit te Aferdites dhe kete e arriti per mrekulli Poni, qe e falenderoj shume dhe shpresoj qe do te jete nje hit i pavdekshem’’, thekson reperi i njohur, Gold Ag. Ky projekt do te jete nje tjeter vazhdim i suksesit te kenges ‘’Kuq e Zi’’, qe para disa javesh eshte lancuar nga Meda, Sinani dhe Seldi, kenge kjo e cila flet po ashtu per bashkimin e trojeve shqiptare. Kete radhe, Camerise i kendojne Lugina, Shqiperia e Kosova.
PanoramaPlus

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nejse edhe kjo poni bukur klendon madje ma mir se adelina adelina vetem se ka pamjen se per keng sia thot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons