Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 I ofron gruan per te bere seks, me pas ... prej Tue 21 Feb 2012, 19:01

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
E tmerrshme por ka ndodhur me të vërtetë. Një djalë i ri në Padova, Itali, është përdhunuar egërsisht nga një burrë 40 vjeçar, pak pasi ky i fundit e kishte lejuar që të bënte seks me të shoqen.
Ngjarja ka ndodhur në provincën Limena në Padova, raporton korrespondenti i agjencisë NOA.al. Djali 26 vjeçar nga Venezia, prej vitesh banor i Padovas,
përmes kontakteve në internet, është njohur me një çift burri 40 vjeçar dhe e shoqja e tij 38 vjeçe, të cilët ofronin shkëmbim seksi.
Dy palët kanë lënë një takim dhe ata janë afruar me makinat e tyre në Limena, tek një parking i cili prej vitesh njihet si zonë ku bëhen shkëmbime çiftesh.

Atje, djaloshi sikundër kishin rënë dakord dhe e konfirmuan edhe aty, u zhvesh dhe bëri seks brenda në makinë, me gruan e 40 vjeçarit, në sy të tij.

Pasi kreu aktin seksual me 38 vjeçaren, i riu bëri të ikte. Por 40 vjeçari kishte ndërruar mendje. Tani kërkonte para: Duhet të më japësh 500 euro dhe pastaj mund të ikësh, i tha ai djalit 26 vjeçar.

I riu i tha s’kishin rënë dakord ndryshe por çdo gjë ishte e kotë. Ndërsa u mat të ikte te makina e tij për t’ia mbathur, 26 vjeçari u pushtua nga burri 40 vjeç i cili në sy të së shoqes, e përdhunoi egërsisht.

Pasi kreu aktin homoseksual me dhunë, 40 vjeçari i mori të riut dhe një celular që kishte dhe më pas që të dy me gruan, u larguan.

Në gjendje shoku, nën traumë dhe me dhimbje të shumta nga dhuna seksuale, i riu ka kërkuar ndihmën e spitalit ku ka marrë mjekim.

I riu nuk ka dashur që kjo ngjarje të bëhej publike por mjekët njoftuan policinë dhe kjo e fundit nisi hetimet për ngjarjen e rëndë me akuzat e sekuestrimit të personit dhe përdhunimit.


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
ooooooooooooooooooooooooooooo paska vujt i shkreti

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
aja gjynah ...

Vizitor

avatar
Vizitor
S ke ci ben keto peson kur s ke mend

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
ka qene i deshperuar ... shumica e italianve jan disi nga kjo ane

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
mir ja ka ber, le te shkoj prap tani ahahahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Kristi


Antar Special
Antar Special
ksaj i thojn met feju me zort

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
vallaj ene ben vaki edhe kthehet :S

Vizitor

avatar
Vizitor
Donte qef ai

10 Re: I ofron gruan per te bere seks, me pas ... prej Fri 24 Feb 2012, 11:10

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
si dihet mos i bohet zakon i keq :S

11 Re: I ofron gruan per te bere seks, me pas ... prej Fri 24 Feb 2012, 22:22

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ksaj i thon te dalesh per pjeshk e te hash kastravec ahahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

12 Re: I ofron gruan per te bere seks, me pas ... prej Fri 24 Feb 2012, 22:30

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:ksaj i thon te dalesh per pjeshk e te hash kastravec ahahahha
vetem po te kapa

13 Re: I ofron gruan per te bere seks, me pas ... prej Fri 24 Feb 2012, 22:34

Vizitor

avatar
Vizitor
Pse moj ca tha ai te verteten tha

14 Re: I ofron gruan per te bere seks, me pas ... prej Fri 24 Feb 2012, 22:47

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kristina shkruajti:
@$EB@$TJ@N shkruajti:ksaj i thon te dalesh per pjeshk e te hash kastravec ahahahha
vetem po te kapa
hahaha ca ke moj ylli, e vertet eshte ahahha ashu e hengri i shkreti ahahah kerkonte fruta ai dhe hengri kastravecin sac ishte vet ne kem ahahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

15 Re: I ofron gruan per te bere seks, me pas ... prej Sat 25 Feb 2012, 09:57

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
me shqip se kaq skishte ku te shkonte.... gjithsesi e lezecme

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons