Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Një apartament në Manhatan të Shteteve të Bashkuara u shit për shifrën rekord prej 88 milion dollarësh.

Pronari i ri i apartamentit, një miliarder rus bleu apartamentin në Manhatan me pamje nga “Central West”, një nga zonat ku regjistrohen cmimet më të shtrenjta të shtëpive në mbarë botën.

Sic shkruan “Wall Street Journal” 88 milion dollarët e shpenzuar për banesën janë një rekord më vete, e paregjistruar ndonjëherë më parë në tregun e shit-blerjeve të shtëpive.

Shtëpia i përkiste Sanford Weill, ish numri një i “Citigroup”, ndërkohë që blerësi rus për momentin mbetet anonim.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons