Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hollandë, të vdesësh me dëshirën tënde prej Sun 19 Feb 2012, 16:00

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Do të hapet në mars, në Holandë, klinika e parë mjekësore e specializuar në “artin” e eutanazisë.

Lajmin e ka bërë të ditur filali holandez i shoqatës Right to Die, E Drejta për të Vdekur, sipas të cilit klinika do të ofrojë edhe shërbime shtëpiake.

Gjashtë grupe të lëvizshme, secili me nga një mjek dhe një infermier, do të shkojnë në shtëpinë e kujt dëshiron t’i japë fund ditëve të tij.

Por, shton burimi, personat që do të kërkojnë këtë shërbim duhet të plotësojnë kriteret e caktuara nga ligji holandez për asistencën


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons