Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Fansat e filmave fantastiko-shkencorë, sigurisht që në idenë e rishfaqjes së Mammoth-ve, do të fërkonin duart…
Sigurisht që do ishte kënaqësia më e madhe për ta!
Nuk i referohemi shkencëtarëve të ‘çmendur’, ishujve sekret apo jashtëtokësorëve, por shfaqjes të një Mammoth-i, i cili sillet vërdallë një lumi të ngrirë në Seberi.
Siç edhe e shikoni si në fotografi por edhe në video, një kafshë e cila ka të gjitha tiparet e një Mammoth-i, që i përket racës së kafshëve të zhdukur këtu e miliona vjet më parë, u filmua nga një kameraman amatorë gjatë momentin kur Mammoth-i po kalonte një lumë.
Filmimi i Mammoth-it, siç edhe dihet, ka ngjallur interes të madh, ndaj lajmin e ‘lkapjes’ dhe të rishfaqjes së një Mammoth-i, e kanë lajmëruar e publikuar të gjitha agjencitë më të mëdha, ndër to dhe “The Sun”.
Konkluzionet tuajat!
Ndiqni në video momentin kur Mammoth-i kalon lumin:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons