Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ish-presidenti amerikan, Duajt D. Ajzenhauer, ka pasur tri takime sekrete me alienët. Presidenti i 34-t i SHBA-ve i ka takuar jashtëtokësorët në një bazë të largët ajrore në Nju Meksiko në vitin 1954, sipas akademikut dhe autorit Timoti Gud. Ajzenhauer dhe zyrtarë të tjerë të FBI-së thuhet se e kanë organizuar takimin me krijesat e hapësirës duke dërguar mesazhe telepatike. Një prej takimeve u bë në bazën “Holloman Air Force”, ku ka pasur shumë dëshmitarë. Kjo është hera e parë që një akademik dhe ish-këshilltar i Kongresit e Pentagonit bën publike një deklaratë të tillë.

Në emisionin e Frank Skiner në BBC2, Gud tha se qeveritë rreth botës kanë pasur kontakte të rregullta me alienët për shumë dekada. I pyetur pse alienët nuk takojnë dikë të rëndësishëm, si Presidenti Barak Obama, për të qenë më të besueshëm, Gud tha se në fakt “Është e sigurt se në vitin 1954, Presidenti Ajzenhauer ka pasur tri takime me alienët”. Ajzenhauer, i cili ishte president nga viti 1953 në 1961, njihej si besimtar i fortë i jetës në planetë të tjerë. Takimi i parë ka ndodhur me alienë me pamje “nordike”, por marrëveshjet janë “nënshkruar” me një racë të quajtur “Alienët Gri”.

Sipas dokumenteve të klasifikuara të nxjerra nga Ministria britanike e Mbrojtjes në vitin 2010, Uinston Çërçill ka urdhëruar që kontakti me UFO-t të mbahej sekret, pas raportimeve nga forcat ajrore se ishin hasur me një UFO, ndërsa fluturonin nga Gjermania në Francë. Çërçill thuhet se ka diskutuar me Ajzenhauer se si të reagojë ndaj dëshmive të UFO-ve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons