Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gili: Lashë mësuesinë për muzikën prej Sun 19 Feb 2012, 09:38

Vizitor

avatar
Vizitor
Të gjithë e dinë se unë jam shkolluar për mësuese të gjuhës shqipe, por jam marrë me muzikë për shkak te ekonomisë. Por gjithmonë jam munduar ta bëjë në mënyre profesionale muzikën”, eshte shprehur se fundmi këngëtarja e njohur, Gili, emri i vertete i se ciles eshte Fevzie Berani.Ajo eshte vetem nje nga rastet e shumta te personave qe kane mbaruar nje profesion, dhe per shkak te financave jane detyruar te merren me art, pasi eshte shperblyer me mire talenti i tyre.Ka performuar kudo neper festivale, ku eshte vleresuar me cmime, por jo te gjithe e dine se kengetarja e hitit te dikurshem “Xixellonja”, nene e dy djemve, ndoshta sot do ishte duke dhene mesim nne ndonje shkolle, nese nuk do ishte zbuluar pasioni dhe talenti i saj per muziken.Ne fakt ka filluar te kendoje qe heret, ne shkolle fillore, ne aktivitetet muzikore per femije, pasi ishte pjese e korit te shkolles, por ndoshta dhe as ajo vete nuk e dinte se sa te ardhura do te siguronte jeta si kengetare, ndonese per te pasur nje te ardhme te sigurume, zgjodhi me deshire te studionte per mesuesi.
Gazeta Standard

2 Re: Gili: Lashë mësuesinë për muzikën prej Sat 09 Feb 2013, 09:43

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
do ishte me mir per mesuese sesa harxhojn lek me bo klipe e kur spelqehen nga shumica


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons