Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Zbulohet dhe konkurrenti i trete i “Big Brother 5”, ai është Top modeli, Meti Alshiqi nga Prishtina, i cili sonte do të futet në reality-show më të ndjekur shqiptar “Big Brother 5”.Meti do të tregojë në këtë show karakterin e tij, dhe pse jo ambicien e madhe për tu bërë i famshëm, ndërsa në Kosovë ai njihet si një nga modelët më të mirë nga “Unë Jam Top Model”, ne RTV21, dhe pjesëmarrës në “Mister Kosova 2011”.
Konkurenti i cioli sonte hyn në shtëpinë më të vëzhguar, njëkohësisht është edhe futbollist, ai është 22 vjec. Ndërsa mësuam gjithashtu se shumë miq të tij dhe mikesha nga Kosova, janë përgaditur për ta mbështetur shumë djaloshin prishtinas në këtë aventurë të bukur dhe të fortë./Albavipnews/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
un tu vra mendjen ku e kisha pa surratin e tij tek kenga mimoza shkodres


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons