Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Kengetarja Zajmina Vasjari, koheve te fundit eshte me e perkushtuar per ta ndertuar karrieren ne Kosove. Ajo tani ka nisur punen rreth pergatitjeve te projekteve te reja dhe te albumit te saj, i cili thote se do te permbaje kenge te ndryshme.Nderkaq sa i perket Festes se 4-vjetorit te Pavaresise se Kosoves ajo nuk kursen fjalet me te mira per kete vend, duke kujtuar qe populli shqiptar ka sakrifikuar mjaft shume per lirine.
Ajo per kete feste ka qene e angazhuar ne “Peppermint Club” ne Prishtine, ku adhuruesit e saj i ka argetuar deri ne oret e vona te mesnates.
“Jemi ketu qe ta festojme se bashku pervjetorin e 4-te te Pavaresise se Kosoves. Urime dhe me shume fat popullit shqiptar”, ka thene ajo per “Zerin”. Pra Zajmina eshte munduar qe kete feste ta festoje me mire se kurre bashke me adhuruesit e saj.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e pa se nshqipri si eci gje ndaj ka shku ne ks me marr fam e jo qe gjoja vdes per kosovaret


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons