Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Whitney Houston e dinte se do te vdiste prej Sun 19 Feb 2012, 01:56

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Sipas sit-it TMZ, ajo i kish treguar miqve te saj se kishte deshire te shihte Jesus-in, dhe se e ndjente se fundi i saj ishte prane.

Kohet e fundit Whitney ishte bere shume spirituale, dhe ne ditet e fundit te saj, ndersa fliste me miqte, i referohej shume Bibles, dhe bente biseda te zgjatura rreth Jesus-it dhe jete se pertejme.
Madje edhe nje nate me pare se ajo te vdiste, pasi kishte kenduar nje kenge me Jesus-in, ajo i ishte drejtuar nje mikesheje te saj: "Po shoh Jesus-in, dua te shoh ate".


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Whitney Houston e dinte se do te vdiste prej Sat 09 Feb 2013, 09:40

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kshu thon para se tvdesin ehhh jeta e till esht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons