Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Mund te thuhet se eshte gjalle per mrekulli, pas nje aksidenti dramatik qe e ka detyruar te jete me...gjysme koke. Carlos Rodriguez, i njohur si "djale i keq" dhe qe eshte bere fenomen ne web, ka folur per here te pare, duke treguar historine e tij.
Ishte ne timon i shperfytyruar nga drogat e alkooli, kur ne momentin e aksidentit, sic thot ai, cau pjesen e perparme te xhamit te makines, duke rene me koke ne asfalt. Keshtu permes nje videoje ka paralajmeruar te rinjte per te mos perdorur substanca droge dhe per te shmangur sa me shume pijet alkoolike. "Isha i mbushur me drogera, po i jepja makines dhe godita nje shtylle - ka treguar -. Kjo eshte arsyeja pse ju keshilloj me force qe te mos pini e te mos drogoheni".
Carlos, i njohur edhe me nofkat 'Halfy' ose 'Sosa', aktualisht jeton në Majemi të Floridas. Për ta shpetuar, mjekeve u eshte dashur te levizin nje sasi te madhe mishi e fatmiresisht, jeta e tij sot vazhdon e qete. Ai u be i famshem dy vjet me pare, kur u arrestua per shfrytezim prostitucioni, ndonese me vone u leshua. Kurioz ishte fakti se policet, gjate shkrimiy e verbalit, ne hapesiren e shenjave te vecanta, vendosen "Half a head", ose shqip "Gjysmekokëshi".


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons