Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor

Fotot e Lindsay Lohan nudo në Playboy kanë qenë ndër më të shikuarat dhe kërkuarat gjatë ketij viti. Por, duket se Lindsay Lohan nuk ka ndërmend që të ndalet me provokimet e saj me gjinjtë apo të pasmet e saja të mrekullueshme. Ajo, madje ka vënë në interent një sër fotografishë hot, hot dhe shumë provokuese për revistën Love, duke tërhequr kështu edhe njëherë jo vetëm të rinjve me trupin e saj. Për ta njohur pak më shumë këtë sexi provokuese që po i “shtinë në dhe t’gjallë” të rinjt , më poshtë po ju sjellim ca fjalë për jetën dhe karrierën e saj me ca foto të “nxehta” me veshje transparente e pa cesnure në këto ditë acari e cila gjithnjë ajo ka vapë, pamvarësisht nga ndrrimi i sitnëve…
Lindsay Lohan është fëmija e parë të Dina (analiste dhe menegjere) dhe Michael Lohan dhe u rrit bashkë me vëllezërit dhe motrat të vetë Michael, Aliana dhe Dakota në New York. Ajo ka rrënjë iraneze dhe italiane. Me 3 vjet filloi Lindsay me bë klipa për reklama, ku pati paraqitje në 60 klipa reklame, ndër të tjerë për Pizza Hut dhe Ford.

Me 17 ishte Lindsay Lohan në Cover (sqt. Mbulesa) të Vanity Fair. Lohan e bëri debutin në filma kinema në vitin 1998, ku ajo i luajti binjakët Hallie Parker dhe Annie James në prodhimin e Disney The Parent ***. Komedia bazon në librën fëmijësh Das doppelte Lottchen të shkrimtarit gjerman Erich Kästner dhe ishte një remake të filmit e Disney The Parent *** (1961), ku Hayley Mills binjakët i luajti. Tjerë paraqitje si aktore filmit pati Lohan në filmat televiziv Life Size (2000) dhe Get a Clue (2003), që në Disney Channel u transmetua.

Televizion:
• Another World – 1996–1997
• Bette (2000–2001) (paraqitje më 11 tetor 2000, vetëm në epizodën pilote)
• Punk’d – one episode, 14 dhjetor 2003
• Saturday Night Live – Host, 1 maj 2004
• 2004 MTV Movie Awards – Host, 10 qershor 2004
• That ’70s Show – Te epizodi “Mother’s Little Helper”, 10 nëntor 2004
• Saturday Night Live – Cameo për Weekend Update, 11 dhjetor 2004
• Saturday Night Live – Host of the season finale, 21 maj 2005
• Saturday Night Live – Host, 15 prill 2006

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
amon cdo goc me dal kshu normal qe cunave u teket(u ngrefet )e u shkon goja leng.....pfffff


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons