Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Funerali i Whitney Houston prej Fri 17 Feb 2012, 15:39

Vizitor

avatar
Vizitor


Funerali i Whitney Houston do të transmetohet live në të gjithë botën, kësisoj, të gjithë fansat e saj të cilët nuk mund të jenë në New Jersey, në një farë mënyre do të jenë me të.

Janë Stevie Wonder dhe Aretha Franklin, dy ikona të muzikës botëore të cilët do të interpretojnë në funeralin e këngëtares e cila u shua të shtunën e shkuar. Revista “People” ka zbuluar një tjetër detaj të kësaj ceremonie, bashkëprotagonisti në filmi “The Bodyguard”, aktori Kevin Costner, jo vetëm do të jetë i pranishëm në ceremoninë e lamtumirës së këngëtares, por është i përzgjedhuri për të mbajtur fjalimin e rastit.

Këto janë vetëm pak prej detajeve të momentit që bëhen me dije për funeralin e kësaj të shtune, kur e gjithë bota do të kthejë sytë nga ekrani për të përcjellë një këngëtare të papërsëritshme të muzikës botërore.

Whitney Houston ndërroi jetë të dielën e 11 shkurtit, në një hotel në Los Anxhelos, në rrethana ende të paqartësuara. Ajo vuante prej kohësh nga depresioni dhe nga varësia prej substancave narkotike.

2 Re: Funerali i Whitney Houston prej Sat 09 Feb 2013, 09:51

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhh jeta kshu esht ktu e kemi vendin tgjith dikush me heret e dikush me von


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons