Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Roli i keq i Angelina Jolie prej Fri 17 Feb 2012, 15:24

Vizitor

avatar
Vizitor


Angelina Jolie, pas eksperiencës si regjisore në filmin ‘In the Land of Blood and Honey’ do të rikthehet para kamerës si aktore.

Roli i saj i ardhshëm do të jetë në një film të studios ‘Disney Pictures’ ku do të interpretojë shtrigën e përrallës Bukuroshja e fjetur.

“Do të interpretoj në një film që mund të shohin edhe fëmijët e mi”, ka thënë aktorja gjatë një konference shtypi në festivalin e filmit të Berlinit për prezantimin e filmit ‘In the Land of Blood and Honey’.

Sipas sitit ‘cinemablend’, filmi i Disney-t parashikohet për vitin 2015 dhe regjisori do të jetë Robert Stromberg.

2 Re: Roli i keq i Angelina Jolie prej Sat 09 Feb 2013, 09:52

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ngjyren e syve ka tbukur kjo se per buz i kom tmiat 100 her me tmir se te ksajat


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons