Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor

Emma Watson është shumë pranë arritjes së marrëveshjes për të qenë protagonistja kryesore të një nga përrallave më të pëlqyera nga fëmijët. Aktorja britanike, e bërë e famshme falë sagës së Harry Potter, është në bisedimet e fundit për rolin e Belle në filmin “E bukura dhe bisha”.

Ky film me regjisor Benicio Del Toron pritet të shfaqet në vitin 2014 dhe sipas ‘Variety’ do të quhet vetëm ‘Beast’ (Bisha).

Ende nuk dihet se kush tjetër do të jetë pjesë e kastit të këtij filmi, madje nuk është bërë e ditur se kush do të marrë përsipër rolin e bishës.

Historia e filmit E bukura dhe Bisha është publikuar fillimisht në Francë në vitin 1740 dhe që nga ajo kohë është përshtatur për teatër. Suksesi i kësaj historie erdhi në vitin 1991, kur filmi i animuar fitoi 2 çmime Oscar.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si kukull edhe ma merr mendja se i shkon roli


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons