Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Darka speciale e çmimeve Oscar prej Fri 17 Feb 2012, 15:21

Vizitor

avatar
Vizitor

Ajo do të jetë darka më e pasur e qytetit. Bëhet fjalë për të përvitshmen 'Governors Ball Oscar after-party' që do të përfundojë me darkën formale për të cilën do të përgatiten 50 specialitete të ndryshme nga shefi i famshëm i kuzhinës, Wolfgang Puck për të cilin ky është viti i 18-të që përgatit pjatat e kësaj darke tradicionale në të cilën këtë vit do të jenë të ftuar mëse 1500 persona, të ftuar për të qenë të pranishëm në ceremoninë e ndarjes së ccmimeve Oscar.

Shefi i kuzhinësi i cili duket të ketë një ndër përgjegjësitë më të mëdha të këtij eventi, të kënaqë të ftuarit me gatimet e tij rrëfen: “Këtë vit kam menduar për shumë pjata ta vogla ku do të gjenden specialitetet dhe mund t’ju përmend makarona me djathë, por jo si ato që mund të keni ngrënë në ndonjë restorant, apo specialitete të mishit të pulës i gatuar në poce. Përveç se do të jetë ushqim i shijshëm, kemi menduar edhe për pak zbavitje në tavolinat e të famshmëve të ftuar”.

Producenti i kësaj mbrëmjeje, Cheryl Cecchetto ka rrëfyer se për të nuk ka qenë e lehtë zgjedhja e vendit të mbajtjes së kësaj darke.“Çdo hapësirë duhet të duket ndryshe dhe kemi menduar të bëjmë disa lëvizje nëpër këtë hapësirë. Them se do të jetë tepër e këndshme gjithcka, do të ngjajë me një muze komforti”, thekson producenti.

“The Governors Ball” do t’ju japë mirëseardhjen të gjithë artistëve të ftuar menjëherë pas përfundimit të ceremonisë së ccmimeve Oscar, mbrëmjen e 26 shkurtit.

2 Re: Darka speciale e çmimeve Oscar prej Sat 09 Feb 2013, 15:56

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qenkan knmaqur e ja paskan kalu tej masse kendshem at nat tgjith paperjashtim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons