Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nga vjen fjala dashuri dhe shpjegimi i saj! prej Sun 01 May 2011, 17:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një Zona erotik (Nga greqishtja Eros - Dashuri; dhe genein - Për të prodhuar) është një zonë e trupit të njeriut se ka rritur ndjeshmëri, Nxitja e cila mund të rezultojë në prodhimin e ndjenjat erotike ose eksitim seksual. Ka variacione individuale, si për të cilat zonat e trupit janë të erogenously të ndjeshme. Zonat më të ndjeshme erogonous për një shumicë e njerëzve janë penis, testikulat, anus, buzët, klitoris, Dhe nipples, Përveç të tjerët.

Është e rëndësishme të theksohet se derisa këto zona erotik janë gjetur në përgjithësi për të gjithë njerëzit, ata nuk janë të veçanta nga një person në tjetrin, dhe përpjekjet në nxitjen e dikush mund ose nuk mund të punojnë në varësi të ndjeshmërisë së tyre personale. Disa njerëz, në fakt, janë reagimet negative të stimulimit, në çdo një apo më shumë nga zonat trupit diskutuar më poshtë. Për të rritur një eksperiencë pozitive me një partner, ose për të shmangur një përvojë negative, efektiv të dyanshëm të komunikimit është e nevojshme.

http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Rrofsh qe na e shpjegove se se dinim ...bej shaka se esht tem teper interesante


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons