Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Drew Barrymore “shpëton” balenat prej Fri 17 Feb 2012, 07:10

Vizitor

avatar
Vizitor


Lufta e një aktivisteje të Greenpeace për të shpëtuar një familje balenash nga akulli i arktikut, që arrin të sensibilizojë opinionin publik dhe e çon çështjen në Shtëpinë e Bardhë.

Është historia që mbi 20 vjet më parë bëri xhiron e botës përmes televizioneve dhe që vjen në kinema me titullin “Diçka e Jashtëzakonshme”.

Me regji të Ken Kwapis dhe protagoniste Drew Barrymore, filmi bazohet në librin “Çlirimi i Balenave” të gazetarit Thomas Rose.

2 Re: Drew Barrymore “shpëton” balenat prej Sat 09 Feb 2013, 15:56

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ueee kjo esht aktore sapo i pash foton u kujtova se e kam pa ne nje film


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons