Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 SHBA, Santorum sulmon Whitney Houston prej Fri 17 Feb 2012, 07:08

Vizitor

avatar
Vizitor

Në garë për t’u përzgjedhur si kandidati zyrtar i republikanëve në garën presidenciale të SHBA-ve, Rick Santorum sulmoi Whitney Houston, në një intervistë për “CNN”.

I njohur për qëndrimin e tij ultra-konservator, Santorum debatoi në studiot e rrjetit amerikan mbi tendencat e kohërave moderne dhe rolin që luajnë në shoqëri ikonat e Hollivudit dhe muzikës pop.

Duke folur për vdekjen tragjike të Houston, Santorum shprehu keqardhjen për ndarjen nga jeta të një këngëtarejeve të madhe, por theksoi se “ajo nuk u ngrit kurrë në rolin e pritur prej saj, si një njeri që duke qenë idhull i miliona të tjerëve, ka në dorë të krijojë një ndryshim real dhe të prekshëm”.

Sipas senatorit të Pensilvanisë, njerëz si Whitney duhet të jenë më të përgjegjshëm me jetën dhe imazhin e tyre, në mënyrë që të japin shembullin e duhur, për të shoqërinë amerikane.

Whitney Houston ndërroi jetë të dielën e 11 shkurtit, në një hotel në Los Anxhelos, në rrethana ende të paqartësuara. Ajo vuante prej kohësh nga depresioni dhe nga varësia prej substancave narkotike.

Rick Santorum, përkrah Romney, Paul dhe Gingrich, është një prej katër rivalëve të mbetur, që shpresojnë të fitojnë emërimin zyrtar për të rivalizuar presidentin në fuqi, Barack Obama.

2 Re: SHBA, Santorum sulmon Whitney Houston prej Sat 09 Feb 2013, 15:58

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nejse ajo ka vdekur njeriu vdekur spermendet per asgje qoft per mir apo per keq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons