Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Edhe pse vajza e saj ka pozuar për linjën e fëmijëve të firmës italiane Versace, supermodelja Cindy Crawford mendon se 10-vjeçarja Kaia nuk do të ndjekë hapat e saj.

“Vajza është e vogël ende dhe nuk mendoj se mund të shihet që tani talenti. Nuk besoj se do të bëhet modele, por nëse kur të bëhet 17 vjeç dëshiron të ndjekë këtë rrugë unë do ta mbështes” shprehet Crawford në një intervistë për ‘Daily Front Row’.

Edhe pse ka kujtime shumë të bukura nga karriera e saj, ka edhe momente që kërkon t’i harrojë që lidhen pikërisht me shenjën e saj të veçantë: nishanin që ka sipër buzës.

“Një nga kujtimet e këqia është hera e parë që pozova për versionin britanik të revistës ‘Vogue’. Ata fshinë nishanin tim dhe u ndjeva shumë keq. Kjo nuk ishte hera e vetme që ndodhi kjo gjë dhe më vinte gjithmonë shumë inat”, thekson Crawford.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh e din e ema se cheqen tzezat e ullirit per tndenjur modele ndaj per momentin e ka kuptu se esht ende e vogel per tu marr me at karriere


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons