Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Celine Dion është e habitur se si në botën e spektaklit droga dhe shumë vese të tjera pranohen pa të keq.

Këngëtarja kanadeze zbuloi se për të Whitney Houston ishte një “frymëzim i befasishëm” dhe për vdekjen e saj ia vuri fajin ilaçeve, drogës dhe alkoolit.

“Mendoj për Elvis Presley, Marilyn Monroe, Michael Jackson dhe Amy Whinehouse… është e njëjta histori gjithmonë. Humbasim njerëz që marrin pilula për tu ngjitur në skenë, pilula për tu zgjuar, pilula për të fjetur. Kjo gjë i jep fund ëndrrave, punës së madhe që është bërë dhe dashurisë”, theksoi këngëtarja në emisionin televiziv ‘Good Morning America’.

Celine Dion tha se është shumë e frikësuar nga veset e mësipërme: “Më zë paniku kur shoh se si vese të tilla pranohen mes artistëve, janë një gjë normale. Pikërisht për këtë unë mundohem t’i qëndroj sa më larg kësaj çmendurie.”

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
vese pa vese ata marrin lek ti fajsoji sa tdush


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons