Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Në Brazilin jug-lindor, në Parauapebas, një nënë pasi u khtye në shtëpi e gjeti fëmijën e saj 3 vjeç duke përkëdhelur një krokodil. Pas shirave të shumtë në rajon, kafsha rreth 1.5 metra kishte hyrë në shtëpi, kishte qëndruasr pas kanapese dhe nuk ishte fare i shqetësuar që fëmija i vogël po luante me të. E ema, ishte tmerruar por kishte arritur të rrëmbente djalin e tij duke thirrur më pas zjarrëfikësit për të kapur krokodilin.
Sipas zjarrfikësve që erdhën menjëherë, fëmija ka qenë me shumë fat. Ata mendojnë se arsyeja e vetme që aligatori nuk e ka ngrënë menjëherë fëmijën është për shkak se zvarraniku nuk ka qenë i uritur. Ndryshe ai do ta kishte copëtuar menjëherë fëmijën.
Kafsha pasi u kap u lëshua në një zonë larg zonave të banuara.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons