Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gruaja më e madhe në Britani, 254 kg prej Fri 17 Feb 2012, 06:39

Vizitor

avatar
Vizitor


Ajo peshon aq shumë sa prej katër vitesh nuk mund të dalë nga shtëpia. Brenda Flanaga-Davies, 43 vjeç peshon 254 kg dhe është gruaja më e shëndoshë në Britaninë e Madhe.

43-vjeçarja merr çdo ditë 6 000 kalori – përfshirë nëntë çokollata dhe tre lidra pije me gaz. Për femrat rekomandohet që në ditë të merren 2 000 kalori.

Doktorët e kanë paralajmëruar se ajo duhet të humbasë peshë pasi ndryshe e pret fati tragjik; vdekja.

“E kam kaluar jetën në krevat – kjo nuk është jetë”, thotë ajo. “E urrej këtë jetë. Dua të kem fëmijë por nuk jam mjaftueshëm e shëndetshme për të ngelur shtatzënë”.

Ajo pranon se tashmë ushqimi i është kthyer në fiksim dhe se nuk mund ti rezistojë tundimit. /albeu.com/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons