Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tërheq 4.5 ton me flokë prej Fri 17 Feb 2012, 06:38

Vizitor

avatar
Vizitor

Një grua kineze ka tërhequr dy automjete me një peshë të përbashkët prej 4.5 ton, vetëm me flokët e saj. Xu Huijun, 43 vjece, e cila është vetëm 158 cm e gjatë performoi në provincën kineze të Dalianit.

Ajo thotë se gjithmonë ka qenë më e fortë se sa duket, duke rrëfyes se ajo ka tërhequr dy kova me ujë me një peshë prej 100 kilogramësh.

Xu thotë se nisi të performonte tre vjet më parë, kur pa një trup akrobatësh. "Shqetësohem se mund të humb disa fije floku", thotë ajo me shaka, "por është një ndjesi e mrekullueshme të tërheqësh diçka kaq të madhe, kur unë jam kaq e vogël".

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons