Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pse duhet bërë shërbimi ushtarak?! prej Fri 17 Feb 2012, 06:38

Vizitor

avatar
Vizitor


Qeveria e shtetit të vogël afrikan, Gabon, për të stimuluar kryerjen e shërbimit ushtarak ka përgatitur një video klip argëtues, i cili po thyen rekorde në internet, shkruan Portali Albeu.

Në video klipin që mund ta shihni më poshtë, shihen ushtarët të cilët, sipas reklamës, argëtohen në ushtri. /albeu.com/


Shikoni reklamën interesante gati 5 minutëshe të gjatë: http://www.albeu.com/interesante/pse-duhet-bere-sherbimi-ushtarak-(video)/64868/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons