Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor

Kjo është një nga ato histori që tregon anën humane të njeriut. Një grua ka lindur dy javë para kohe fëmijën. Një gjë të tillë ajo e ka ndërmarrë me qëllim që i shoqi të mund të mbajë në duar vajzën që prisnin të vinte në jetë.

Por në një kohë kur vajza pritej të vinte në jetë babai i saj ishte në grahmat e fundit të jetës pasi nuk ishte arritur të fitonte betejën me kancerin.

"Duhet të ishte ai personi i parë që të përqafonte Savanah-ën. Sapo lindi, ai e mbajti në krahë për 45 minuta", tregon Diane. Disa ditë më vonë, Mark, babai i të voglës përfundoi në koma. Ishte vetë Diane, e cila ndodhej edhe ajo në spital për shkak të lindjes, që iu bëri me dije katër fëmijëve të tjerë se i ati po vdiste.

Mark vdiq ndërsa mbante në krahë të voglën Savanah.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons