Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tank me 5.000 kuti vezësh prej Fri 17 Feb 2012, 06:36

Vizitor

avatar
Vizitor


I janë dashur 512 orë një skulptori që të ndërtojë tankut prej kutive të vezëve. Stuart Murdoch ka realizuar vrepen e tij të rradhës, një tank ushtarak me plot 5.000 kuti vezësh.

Bëhet me dije se për realizimin e veprës së tij skulptori ka përdorur 26 litra ngjitës, 10.100 thumba, 15 litra bojë, 80 metra katror të çelikut dhe 5,013 kapëse letre.

Kjo është pjesë e fushatës “vezë për ushtarët’ e cila grumbullon fonde në ndihmë të ushtarëve të plagosur dhe familjeve të tyre për çdo kuti vezësh të blerë. /albeu.com/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons