Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Majmuni i llojit shimpanze, Ayuma ka lindur para 11 vjetësh në Institutin Teknologjik në qytetin japonez Kjoto, kurse me inteligjencën tij ai i fascinon shkencëtarët.

Për majmunin Ayuma, detyra që do ta shihni në video-incizim është relativisht e lehtë dhe e zgjidh me sukses në 90 për qind të rasteve, ndërsa që një njeriu mesatar kjo i shkon përdore vetëm çdo të tretën herë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kjo shimpazeja ak i ngjaka njeres qe njoh une ketu ne forum

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Kjo shimpazeja ak i ngjaka njeres qe njoh une ketu ne forum
Aldo me sa di une s kemi shimpaze ketu more...

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Aahhahahahahaa qenka inteligjente si njera qe njoh une

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Aahhahahahahaa qenka inteligjente si njera qe njoh une
se njoh kete fjale

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Qenka e bukur pra si njera qe njoh une

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahahaha po un a e njof ate?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons