Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Tom Holloway duhet të ketë pasur dhimbje të tmerrshme: një cigare elektrike i ka shpërthyer në gojë veteranit amerikan duke bërë që të humbasë të gjithë dhëmbët dhe një pjesë të gjuhës.

Siç raportohet, babai i tre fëmijëve kishte nisur të tymoste e-cigaret pasi mushkëritë i ishin dëmtuar shumë rëndë. Aksidenti i frikshëm ndodhi të hënën në darkë. Bateria e e-cigares kishte marrë flakë dhe shpërtheu në gojën e tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Ahahhaah more ak po dhembet ska gje se vihen prape po mire qe spaska humbur koken

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
imagjino si do jet dukur ne ate moment


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Do i jet dukur prifti gomar

Vizitor

avatar
Vizitor
Ose gomari prift

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Ti e pi duhanin moj se nuk te kam pyetur une

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Ti e pi duhanin moj se nuk te kam pyetur une
Qyqa car thu mi jau... skam ndermend te vdes para kohe...pse per goc te tille me di ti mua

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Epo thashe ku i dihet se te duken rrudhat ne fytyre

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Epo thashe ku i dihet se te duken rrudhat ne fytyre


Uaaaaa xhendleman je...flm gjuha

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
PO SHAKA BERA MOJ SE TI JE SI KUKULL (E BUKUR E KAM LLAFIN)

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti: PO SHAKA BERA MOJ SE TI JE SI KUKULL (E BUKUR E KAM LLAFIN)

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:
@Aldo shkruajti: PO SHAKA BERA MOJ SE TI JE SI KUKULL (E BUKUR E KAM LLAFIN)


Avash moj avash se na vrave gjuha gjuha gjuha

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons