Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ardian Bujupi joshet nga balerina seksi prej Thu 16 Feb 2012, 13:24

Vizitor

avatar
Vizitor
Ylli shqiptar i cili falë debutimit të tij në “Super Star” në Gjërmani, Ardian Bujupi i ka hyrë rrugës për tu sfiduar edhe në një spektakël tjetër po në këtë vend, këtë herë për të vallëzuar. Ai tashmë po kërcen në “Let’s Dance 2012”, ku përkrah ka një balerinë shumë seksi Katja Kalugin dhe si duket prova e parë ka kaluar me sukses. Madje sic shihet djaloshi simpatik është joshur dhe nga balerina seksi. Urojmë që të arrijë edhe këtu në finale këngëtari kosovar./Albavipnews/

2 Re: Ardian Bujupi joshet nga balerina seksi prej Sat 09 Feb 2013, 16:01

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kush esht ai mashkull qe nuk joshen nga femra te tilla vetem nese esht gay....


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons