Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sandale me ndjesi bari prej Tue 14 Feb 2012, 23:03

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ecja zbathur mbi bar të flladitshim është një luks i rrallë që shumica prej nesh mund të shijojë vetëm gjatë kohës së lirë. Një kompani amerikane beson se sandalet që mundësojnë këtë mund të kthehet në ndjesi të zakonshme të gjërave.
Produkti i zhvilluar nga firma e këpucëve KUSA ka bërë që në anën e sipërme të mbathjes bartësi të ndjej barin nën këmbë. Kompania për 32 dollarë ka realizuar sandalet me një shtresë të hollë të rehatshme.
Dizajnuesi shpjegon se me këtë produkt ka sjell një kthesë në sandalet e plazhit tradicional.
Në vendimin e saj për të përdorur një alternativë sintetike, kompania KUSA ka sqaruar se ka zgjedhur një material me cilësi të barit të simuluar, aq sa është e mundur me pamjen natyrore me ndjenjën e barit të vërtetë.
Sandalet janë dizajnuar në formatet: të vogla, të mesme dhe të mëdha, të cilat kujdesen për këmbët e më të rriturve.
Prodhuesit paralajmërojnë se në fillim bartësit mund t’i ndjejnë këmbët e shtrënguara, por më pas këmba do të formojë konturet në të, ndërsa nëse bari sheshohet, ata sugjerojnë thjesht të “krehin”’ atë, por në asnjë rrethanë nuk duhet përpjekje për ta hequr atë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons