Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1 A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 14 Feb 2012, 18:31

Vizitor

avatar
Vizitor
A ju ka ndodhur te dashuroheni me shikim e pare?

Altin


Antar Special
Antar Special
ne jet te gjitha gjerat jane te mundura po makina nga fillon i merr marshet nga i treti

Vizitor

avatar
Vizitor
@Altin shkruajti:ne jet te gjitha gjerat jane te mundura po makina nga fillon i merr marshet nga i treti

Altin na eisai kala...me bere me qesh

Vizitor

avatar
Vizitor
PO

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
jo

Vizitor

avatar
Vizitor
Une them se po

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
jo dhe jo

Vizitor

avatar
Vizitor
Esmira shkruajti:jo dhe jo
thua esi

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po egziston


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Sat 10 Mar 2012, 13:21

Vizitor

avatar
Vizitor
PO MORE....KERAVNOVOLOS EROTAS...I THEMI NE KETEJ.

11 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Sat 10 Mar 2012, 19:45

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po

12 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Mon 12 Mar 2012, 15:53

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
jooo

13 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 20 Mar 2012, 10:25

Vizitor

avatar
Vizitor
@Altin shkruajti:ne jet te gjitha gjerat jane te mundura po makina nga fillon i merr marshet nga i treti


Altin ku je more me mungojn keto theniet e tua...

14 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Mon 26 Mar 2012, 23:15

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Une them qe PO ekziston


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

15 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Sun 08 Apr 2012, 06:25

Vizitor

avatar
Vizitor
Dua shkruajti:Une them qe PO ekziston

16 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Sun 08 Apr 2012, 09:30

Kristi


Antar Special
Antar Special
sigurisht nese ne ty egziston dashuria per te dashuruar

17 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Mon 09 Apr 2012, 07:13

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:sigurisht nese ne ty egziston dashuria per te dashuruar
uee sa mir i ke then

18 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:17

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
as me shikim te 100 jo e jo

19 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:44

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:as me shikim te 100 jo e jo
E veshtir ti mikja ime

20 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:46

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:as me shikim te 100 jo e jo
E veshtir ti mikja ime
realiste... edhe me mend ne kok.. zemra jepet 1 her edhe jo sa her qe sheh dike

21 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:46

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
Berti shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:as me shikim te 100 jo e jo
E veshtir ti mikja ime
realiste... edhe me mend ne kok.. zemra jepet 1 her edhe jo sa her qe sheh dike
Mos thuaj kurr jo se nuk i dihet

22 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:47

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="Berti"]
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:as me shikim te 100 jo e jo
E veshtir ti mikja ime
realiste... edhe me mend ne kok.. zemra jepet 1 her edhe jo sa her qe sheh dike [img]
Mos thuaj kurr jo se nuk i dihet
si dush ti

23 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:48

Vizitor

avatar
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"]
Berti shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Berti shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:as me shikim te 100 jo e jo
E veshtir ti mikja ime
realiste... edhe me mend ne kok.. zemra jepet 1 her edhe jo sa her qe sheh dike [img]
Mos thuaj kurr jo se nuk i dihet
si dush ti
Edhe ti e merzitur si un po dukesh

24 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:50

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
jam super e lumtur ... edhe se ke iden se kush ma ka ber kete dhurat

25 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:54

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:jam super e lumtur ... edhe se ke iden se kush ma ka ber kete dhurat
Ja ma thuaj mos me ben e mua se une nuk jam mire

26 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:54

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:jam super e lumtur ... edhe se ke iden se kush ma ka ber kete dhurat
Ja ma thuaj mos me ben e mua se une nuk jam mire
je ti shkaku pse jam e lumtur ... mendo cfare ke ber edhe do behesh edhe ti i lumtur si un

27 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 16:58

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
Berti shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:jam super e lumtur ... edhe se ke iden se kush ma ka ber kete dhurat
Ja ma thuaj mos me ben e mua se une nuk jam mire
je ti shkaku pse jam e lumtur ... mendo cfare ke ber edhe do behesh edhe ti i lumtur si un
me ndimo ti se une nuk jam mire fare keto dy dite po me shkojn gjerat keq shum

28 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 19:30

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
se di

29 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 19:31

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
po.

30 Re: A ekziston dashuria në shikim të parë.. prej Tue 10 Apr 2012, 19:32

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
shkel syrin

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons