Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Adele: Pesë vite pushim në muzikë prej Tue 14 Feb 2012, 18:15

Vizitor

avatar
Vizitor


Pas triumfit në ceremoninë e Grammy-t, këngëtarja e njohur Adele ka ndërmend që të marrë 5 vjet pushime me qëllim që të fokusohet në marrëdhënien e saj me të dashurin.

Këngëtarja e "The Rolling in the Deep" kërkon që të kalojë më shumë kohë me të dashurin e saj, pasi karriera e ka penguar që të kalojë një jetë të qetë me partnerin Simon Konecki.

"Do të bëj pushim për katër ose pesë vite. Nëse do të punoj vazhdimisht, marrëdhënia ime me Simonin do të dështojë", thotë Adele, për revistën "US Vogue". Adele thotë se tani do të ketë më shumë kohë për të krijuar një këngë të gëzueshme...

Këngëtarja 23-vjeçare rrëfen se ajo është një partnere e mirë, ka dëshirë të gatuajë, të qeshë e te argetohet, si dhe shijon shumë seksin me Simonin.

"Unë jam shumë e kujdesshme. Unë do të bëja çdo gjë për mashkullin tim. Unë gatuaj mirë, unë jam e këndshme dhe jam gjithnjë e gatshme për të bërë seks", thotë Adele.

2 Re: Adele: Pesë vite pushim në muzikë prej Sat 09 Feb 2013, 16:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kendon bukur edhe pse duhet tdobsohet pasi e ofendojn duke i then"balena bardh"


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons