Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dyshimi, Whitney Houston u vra nga mjeku prej Tue 14 Feb 2012, 18:02

Vizitor

avatar
Vizitor

Trupi i pajetë i Whitney Houston mbërriti në shtëpinë e saj të lindjes në Nju Xhersi mëngjesin e së martës, ndërsa mediat amerikane përflasin mundësinë që mjeku i saj personal të përballet me një proces të ngjashëm me atë të mjekut të Micheal Jackson.

Të dhënat paraprake sugjerojnë se këngëtares 48-vjeçare i mori jetën një përzjerje ilaçesh dhe jo një mbytje në vaskë apo mbidozë nga droga, siç u spekulua paraprakisht.

Një kombinim i tillë mund të jetë shkaktuar nga neglizhenca e mjekut personal të “mbretëreshës” së popit në vitet 1980-90. Për momentin, është e sigurt që mjeku i saj do të merret në pyetje nga autoritetet, por është e mundur që kundër tij të hapet një proces për vrasje nga pakujdesia.

Në nëntor 2011, mjeku i Micheal Jackson, Conrad Murray, u gjet fajtor për të njëjtën akuzë dhe u dënua me katër vjet heqje lirie nga një gjykatë në Kaliforni.

Ndërkohë, gazetat amerikane publikojnë detajet e para të funeralit të 48-vjeçares, e cila do të prehet pranë babait të saj, i ndarë nga jeta në vitin 2003.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
cfar nuk po nxjerrin kta ndoshta ka qen edhe fati po ja lejn fajet mjeku e cperfitonte mjeku po tbente dicka te tilll do hante burg e do paguante me qindra mijra dollar garanci me dal nga burgu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons