Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Kishte disa kohë që përjetonte pauzën e saj në muzikë, ndërsa të tërë janë gjithë sy e veshë për të dëgjuar diçka rreth saj. Dhe ja tek mbërriti informacioni. Zaimina Vasjari do të sjellë një këngë të re për publikun dhe gjithë fansat e saj, e cila sigurisht që do të shoqërohet edhe me klipin përkatës.

Ka caktuar datën e xhirimeve, janë pikërisht 27 dhe 28 shkurti, ndërsa vendi i filmimeve do të jetë Prishtina shkruan Bluetooth.
Bëhet fjalë për videoklipin e këngës ” Bardh e Zi”, një këngë e punuar nga Cekic, menaxheri i Bleros, i cili ka në menaxhim së fundmi edhe këngëtaren e famshme Dafina Zeqiri. Sipas informacioneve që kemi, Zaimina do të vijë me një ‘ look’ të ri dhe si gjithmonë tejet joshëse e seksi. Kënga patjetër që do të kthehet në një hit, duke pasur parasysh faktin se Zaimina ka synuar gjithmonë muzikën ritmike.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kjo me e pa krejt silikon se ku e ka tmiren kjo un se di sa x muzik sja ka haberin fare....apo tregu shqiptar sot tsheh per trupin e per silikonin sesa per zerin e per talentin qe ke


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons