Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Reklama e bikinit padyshim është mjaft i vështirë, por për Anxhela Martini nuk është aspak kështu. Modelja shqiptare është konsideruar nga mediat zviceriane si trupi ideal për të reklamuar veshjet e brendshme, e sidomos bikinit.
Për këtë arsye bukuroshja shqiptare është zgjedhur për të prezantuar një fushatë publicitare e cila ka si sllogan “Je në Mami apo Saint Tropez: kudo qofshi ju mund të veshni bikini”. E sigurt për imazhin e zgjedhur, kompania mendon se linjat modeles shqiptare janë ato që simbolizojnë çdo femër që do bikini.

Më në fund, Anxhela ka bërë lëvizjen e duhur përsa i takon projekteve të modës, duke evituar skandalet dhe thathethemet. Po cilat janë këshillat e Anxhela Martinit për të pasur një trup të bukur. “Të hash rregullisht çokollatë të zezë dhe të kërcesh me litar para pasqyrës.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tbej pushim ket her se la kokrren e namit njohim me mir trupin e saj sesa trupat tan


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons