Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Klipi i këngës “Gjaku im” i këngëtares Elvana Gjata ka shtuar bujën dhe kuriozitetin që pa dalë ende. Atmosfera në pritje të këtij klipi është vërtet tepër intriguese. Po çfarë e bën kaq të veçantë këtë klip?
Ne kemi mundur të zbulojmë vetëm disa detaje të vogla, të cilat tregojnë se me çfarë përkushtimi këngëtarja ka punuar për këtë klip. Në dispozicion të “Gjaku im”, Elvana ka pasur në dispozicion një staf prej më shumë se 30 personash. Ndërkohë që videoja do të jetë një miksim efektesh dhe planesh, gjë e cila ka marrë një kohë mjaft të gjatë.
Veshjet janë një element tjetër interesant surprizë për publikun, ndërsa drejtori i fotografisë së këtij klipi ka ardhur nga Greqia. Ndërsa në regjinë e këtij klipi kanë punuar tre regjisorë, një nga të cilët ka qenë edhe Flori Mumajesi, që është njëkohësisht edhe menaxheri i Elvanës. Klipi pritet të dalë në 14 shkurt, si një dhuratë për të gjithë fansat e këngëtares në këtë festë dashurie.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
edhe pse elvana sesht kengtarja ime e preferuar mund te them se isht keng e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons