Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 11 Feb 2012, 20:24

Kristi


Antar Special
Antar Special
Debatet mes tre adoleshenteve për të dashurin në Facebook janë kthyer në një sherr masiv në qendër të qytetit. Adoleshentet nga Roma kishin debatuar gjatë se cila prej tyre duhet të lidhej me një djalosh simpatik. Pas zënkave dhe ofendimeve në rrjetin social, siç bëjnë zakonisht djemtë kanë vendosur që t’i “lajnë hesapet” duke u takuar ballë për ballë.

Të tria vajzat kanë shkuar në pikën e takimit, diku në qendër të qytetit dhe nuk kanë harruar që dy prej tyre të marrin dhe prindërit me vete. Përfundimi i “sqarimit” ka qenë një sherr masiv. Vajza janë kapur për flokësh gjatë debatit se kush do të rrinte me djalin. Ndërsa në sherr kanë ndërhyrë dhe prindërit që janë gjuajtur me grushte.



Edituar për herë të fundit nga Shpejtimi në Sat 11 Feb 2012, 22:16, edituar 3 herë gjithsej (Reason for editing : Drejtshkrimi)

2 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 11 Feb 2012, 20:26

Vizitor

avatar
Vizitor
@Kristi shkruajti:Debatet mes tre adoleshenteve për të dashurin në Facebook janë kthyer në një sherr masiv në qendër të qytetit. Adoleshentet nga Roma kishin debatuar gjatë se cila prej tyre duhet të lidhej me një djalosh simpatik. Pas zënkave dhe ofendimeve në rrjetin social, siç bëjnë zakonisht djemtë kanë vendosur që t’i “lajnë hesapet” duke u takuar ballë për ballë.

Të tria vajzat kanë shkuar në pikën e takimit, diku në qendër të qytetit dhe nuk kanë harruar që dy prej tyre të marrin dhe prindërit me vete. Përfundimi i “sqarimit” ka qenë një sherr masiv. Vajza janë kapur për flokësh gjatë debatit se kush do të rrinte me djalin. Ndërsa në sherr kanë ndërhyrë dhe prindërit që janë gjuajtur me grushte.
Hajde hajde....cfare tjeter do shohim

3 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 11 Feb 2012, 21:51

Kristi


Antar Special
Antar Special
n epolici po spo e postoj se se mora te plot

4 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 11 Feb 2012, 21:52

Vizitor

avatar
Vizitor
@Kristi shkruajti:n epolici po spo e postoj se se mora te plot
Skemi c bejm jane te gjitha ne kete jete.

5 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 11 Feb 2012, 21:54

Kristi


Antar Special
Antar Special
gjana qe ndollin ka dhe me keq

6 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 11 Feb 2012, 21:55

Vizitor

avatar
Vizitor
@Kristi shkruajti:gjana qe ndollin ka dhe me keq
Tamam gjithmon ka edhe me keq.

7 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 11 Feb 2012, 21:58

Kristi


Antar Special
Antar Special
ishalla sna takon neve se te tjerve tju ndollin qa te dojn ato

8 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 11 Feb 2012, 22:02

Vizitor

avatar
Vizitor
@Kristi shkruajti:ishalla sna takon neve se te tjerve tju ndollin qa te dojn ato
Apapapa larg e tutje.

9 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 11 Feb 2012, 22:11

TiMi


Antar Special
Antar Special
ku ta di une?

10 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Mon 13 Feb 2012, 19:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
eh si len nam ropt sot


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Mon 13 Feb 2012, 19:40

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Ja kete qe ben sot na lane vetem ,Berti e ka fajin

12 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Mon 13 Feb 2012, 20:00

Vizitor

avatar
Vizitor
Erdha une erdha.

13 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Tue 14 Feb 2012, 06:13

TiMi


Antar Special
Antar Special
edhe mua me keni ketu vajzat ne ditet e sodit po dalin me trime se sa meshkujt ne ditet e sodit vajzat po i propozojne djemve jo djemt vajzave hahahahahah

14 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Tue 14 Feb 2012, 21:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahah shpejtim ca te keqe ka te propozoj goca? te dy kan ndjenja si cuni si goca, pse mos ti shprehi ai qe i ndjen? ku eshte e keqja kur nje goc te thot te dua?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

15 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Thu 16 Feb 2012, 18:33

TiMi


Antar Special
Antar Special
@$EB@$TJ@N shkruajti:hahah shpejtim ca te keqe ka te propozoj goca? te dy kan ndjenja si cuni si goca, pse mos ti shprehi ai qe i ndjen? ku eshte e keqja kur nje goc te thot te dua?

Jo per kundrazi vllacko asgje kunder nuk jam...aq me teper me behet qefi pse ndodh keshtut se eshte nje ndjenje e kendshme kur nje vajze te paraqitet....por eshte shume e rende kur vajza i paraqitet djalit e djali e refuzon kjo eshte nje grusht i madh dhembje per vajzen pastaj prandaj me heret vajzat nuk benin hapin e pare me perpara edhe pse i pelqente dikush heshtnin nese i qellohej fati qe simpatija ti paraqitej fluturonte nga gezimi po nese simpatija nuk i paraqitej prisnin nje tejter qe u dukte i arsyeshem e e pranonin....se shume me mire eshte qe te ja shprehesh asaj ose a po atj qe ti ndjen ose ajo qe ndjen per nje X person por refuzimi i hapit te pare te nje femre eshte shume e rende prandaj ngrihem ne kembe i duartrokas ato vajza qe gjejne plot guximin te bejne hapin e pare per fat te jetes tu e marr parasysh edhe pse nese do rrefuzohen prap se prap e bejne...po edhe nese refuzohen mos ta marrin per keq sepse jeta eshte keshtut qellon e i bije jo qe nuk eshte fati i saj po ndoshta eshte shume vajz e mire por i bie pikes mu ne momentin e gabuar edhe ne vendin e gabuar edhe refuzohen prandaj jo qe jane vajza te keqija nese refuzohen thjesht duhet te dish pak a shume momentin edhe vendin e caktuar te besh nje gje te tille nga ana e nje femre....

16 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Thu 16 Feb 2012, 18:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
por eshte shume e rende kur vajza i paraqitet djalit e djali e refuzon kjo eshte nje grusht i madh dhembje per vajzen edhe nese vajza i refuzon djalit e njejta gje eshte per mendimin tim.
me heret vajzat nuk benin hapin e pare me perpara edhe pse i pelqente dikush ishte koha e till atehere, dhe ishte koha kur mashkulli e kishte femren pronen e tij, pra me pak fjal femra ishte skllave gjith jeten si te shpija e prinderve ashu dhe te burri


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

17 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 08:39

Kristi


Antar Special
Antar Special
liria e fjales e takon gjithkojt apo jo

18 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 08:47

Vizitor

avatar
Vizitor
Flas per vete ...te gjitha do i beja per ate qe do doja.

19 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 08:50

Kristi


Antar Special
Antar Special
bravo kristina

20 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 08:51

Vizitor

avatar
Vizitor
Seriozisht e kam.

21 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 08:52

Kristi


Antar Special
Antar Special
kjo me gezon se jep nje mendim te drejt

22 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 09:05

Vizitor

avatar
Vizitor
Ndonjeher drejtesia nuk fiton ..po une keshtu jam s ndryshoj dot.

23 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 09:07

Kristi


Antar Special
Antar Special
drejtesi sfiton ke te drejt por mjafton qe ti te jesh e drejt vet si person kjo ka me shum rendesi

24 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 09:09

Vizitor

avatar
Vizitor
Jam e qete me shpirtin tim sinqerisht...s me intereson asgje tjeter.

25 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 09:10

Kristi


Antar Special
Antar Special
kshtu te uroj gjithmon qe te jesh se do vitosh shum ne jet

26 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 09:10

Vizitor

avatar
Vizitor
Shume flm Krist

27 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Fri 17 Feb 2012, 09:19

Kristi


Antar Special
Antar Special
skprs

28 Re: Vajzat shiptare cfar bejne per nje djale prej Sat 18 Feb 2012, 14:47

TiMi


Antar Special
Antar Special
@$EB@$TJ@N shkruajti:por eshte shume e rende kur vajza i paraqitet djalit e djali e refuzon kjo eshte nje grusht i madh dhembje per vajzen edhe nese vajza i refuzon djalit e njejta gje eshte per mendimin tim.
me heret vajzat nuk benin hapin e pare me perpara edhe pse i pelqente dikush ishte koha e till atehere, dhe ishte koha kur mashkulli e kishte femren pronen e tij, pra me pak fjal femra ishte skllave gjith jeten si te shpija e prinderve ashu dhe te burri



Shume me te drejt e ke vllacko edhe pse ne ditet e sodit kan ndryshuar gjerat per te mire edhe jam i lumtur qe kane ndryshuar qe askush mos te jet skllav as mashkulli as femra qe te kene te drejtat e tyre te barabarta pa marr parasysh se une kam deshire nganje her te ngacmohem e te debatoj e te shtyhem po edhe une jam nje nder qe perkrah drejtat e barabarta....

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons