Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 4]


1 Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Sat 11 Feb 2012, 08:12

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :Meshkujt i duan femrat, që dinë si ta trajtojnë mashkullin e tyre, me pak fjalë një partnere të plotësuar. Lexoni më shumë që të kuptoni se çfarë duan në të vërtetë meshkujt nga bashkëshortet e tyre? Kjo nuk vlen për at meshkujt, të cilët mendojnë se femrat janë delikate dhe shumë të ndjeshme. Kjo nuk vlen as për meshkujt që duna vetëm t;ia kalojnë bukur në shoqërinë e një femre. Kjo nënkupton seksin dhe braktisjen pasi takojnë një tjetër fytyrë të bukur. Gjërat që meshkujt duan tek femrat e tyre ju dedikohet vetëm atyre meshkujve të cilët e çmojnë dhe e respektojnë gjininë bukur. Meshkujt duan që një femër t’i dashurojë, të jetë e sinqertë dhe të komunikojë haptas kur bëhet fjalë për çështje të caktuara në lidhje. Ata duan të ndjehen të sigurt dhe me vetëbesim dhe kjo është një çështje që ka të bëjë gjithashtu me raportin në çift. Meshkujt rriten në një marrëdhënie dashurie dhe kjo është një nga arsyet pse ata e duan të njëjtën gjë edhe tek partnerja, pjekurinë, stabilitetin emocional dhe vendosmërinë.

31 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 20:19

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Pak dashuri te sinqerte.
primare

32 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 20:19

Vizitor

avatar
Vizitor
Nje mashkull do qe ai te bredhi lule me lule...edhe e dashura ta presi gjithmon me krahet hapur....

33 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 20:20

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Mos te behet xheloze per gjera te kota.

34 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 20:21

Vizitor

avatar
Vizitor
EDHE MASHKULLI S DUHET TE BEHET.EEEEEEEEEEE ALDO

35 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 20:21

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Mos te behet xheloze per gjera te kota.
ska pse behet nese ka besim tek ajo dhe e njeh se kush eshte .

36 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 20:36

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Nje gje..................

37 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 20:37

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Nje gje..................

38 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 20:39

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Nje gje..........................................kuptoje vete

39 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:12

Vizitor

avatar
Vizitor
Te gjitha i do..i pafryre eshte

40 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:13

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Po te gjitha moj se me gjysmat nuk kenaqem une

41 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:14

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Po te gjitha moj se me gjysmat nuk kenaqem une
Po Sweety sa te dha more gjysmat

42 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:16

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Jo moj te gjitha

43 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:17

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Jo moj te gjitha
Ok poi perdonare

44 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:19

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Te mesoj nje cike Italisht

45 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:25

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Te mesoj nje cike Italisht
Une shyqyr di per vete kam shpresa

46 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:27

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Te jete e forte dhe mos te shprehet ne ate menyre

47 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:46

Vizitor

avatar
Vizitor
Durim e shprese.

48 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 21:47

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Durim e shprese.

49 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Fri 02 Mar 2012, 22:28

Vizitor

avatar
Vizitor
Dashurine

50 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Sat 03 Mar 2012, 00:03

TiMi


Antar Special
Antar Special
ti flas duke e shikur ne driten e syrit edhe njekohesisht te jet e afte te genjej duke e shikuar ne driten e syrit e mos ti trembet syri fare hahahahahhahahaha....

51 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Sat 03 Mar 2012, 09:37

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
ta ndegjojm cdo her

52 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Sun 04 Mar 2012, 00:52

TiMi


Antar Special
Antar Special
Realitetin....

53 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Sun 04 Mar 2012, 10:03

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Te mesoj nje cike Italisht
e kush flet aldo qe eshte ne itali dhe do qe te jene te gjithe si ai..po avash avash harrihet cdo gje ......

54 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Sun 04 Mar 2012, 10:25

TiMi


Antar Special
Antar Special
Qe te mos ket tradheti.....

55 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Sun 04 Mar 2012, 11:04

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
haaha ca kerkon nje mashkull nga nej femer kte e din te gith ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

56 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Sun 04 Mar 2012, 11:12

TiMi


Antar Special
Antar Special
Mire e thot ky lart.....

57 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Mon 05 Mar 2012, 16:11

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
te gjithe shume mire e dine

58 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Mon 05 Mar 2012, 16:31

Vizitor

avatar
Vizitor
Ta kete vetem per vete e ai te jete i te gjithave

59 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Mon 05 Mar 2012, 16:34

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

60 Re: Çfarë do një mashkull nga e dashura? prej Mon 05 Mar 2012, 16:36

Kristi


Antar Special
Antar Special
ngohtesi?

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons