Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor

Na ka rënë rasti të gjithëve ne që të shohim një grua të martuar të ketë një dashnor, pra një e pabesë me një të pabesë. Një kohë morali kishte vlerë të dyfishtë, mashkulli pretendonte besnikëri, por ai nuk ishte i detyruar të ishte besnik. Sot meshkujt dhe femrat janë të barabartë. Na ka rënë rasti të gjithëve ne që të shohim një grua të martuar të ketë një dashnor, pra një e pabesë me një të pabesë. “Pse nuk provoni përsëri me burrin tuaj, duke u përpjekur të doni me të vërtetë, me një erotizëm vërtetë dhe besnikëri të vërtetë? Shumë besojnë se ndjenja të tilla si ekskluziviteti, besnikëria dhe xhelozia i përkasin të kaluarës, paraqesin një dobësi në botën moderne, dhe duhet të bëhet pa to. Pra, edhe në qoftë se dashuroni dhe rishtazi e dashuruar, çdo herë mund të keni marrëdhënie seksuale me një tjetër dhe asgjë nuk ndodh, dashuria juaj, marrëdhënia juaj nuk ndryshon. Por nuk është e vërtetë. Kur nuk ekziston dashuria mund të bëni çfarë të doni, por nëse ju jeni e dashuruar duhet të jeni të kujdesshëm, sepse dashuria është si një vepër arti, si një simfoni, në të cilin ju nuk mund të vendosni të tjera melodi, sepse mund ta deformoni dhe shkatërroni atë.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
shkrim teper interesant edhe tep[er dom,ethenes


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons